Atribuită
Cumpărare directă
Sapun lichid - lavanda, pet 5L,"side profesional"- 24 BUC - 18.24 RON/BUC Hartie igienica Mini Jumbo,2 straturi, celuloza, 120 m, 330 grame-120 BUC - 2.40RON/BUC Rola prosop der.centrala, celuloza, 2 straturi, 240x196mm, 90m, 375 foi-180BUC -4.60 RON /BUC
- Număr anunț
- DA26713949
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.553,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.553,76 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.