Atribuită Cumpărare directă

Achizitia serviciilor de proiectare la faza ET+DALI pentru ob.de investitii "Reabilitare strazi Marin Ciortea si Virgil Popovici" Atasat AC va pune la dispozitie Tema de proiectare si Certificatul de Urbanism.

Număr anunț
DA26729832
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Furnizor / câștigător
NV CONSTRUCT SRL (CUI 18639415)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat