Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ ANTISEPTICE ȘI DEZINFECTANȚI (ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECȚIA PRIN FRECARE A MÂINILOR ȘI TEGUMENTELOR = 160 LITRI x 39,00 LEI FĂRĂ TVA/LITRU, DEZINFECTANT RAPID, GATA DE UTILIZARE, SUB FORMĂ LICHIDĂ, PENTRU DEZINFECȚIA FĂRĂ ACȚIUNE MECANICĂ A SUPRAFEȚELOR SEMICRITICE = 870 LITRI x 18,46 LEI FĂRĂ TVA/LITRU),CONFORM ANUNŢ ADV1179298 DIN 27.10.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚII TEHNICE IGJR ANTISEPTICE ȘI DEZINFECTANȚI NR.219891 DIN 19.03.2020 RESPECTIV NR.219893 DIN 19.03.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ CU FN ÎN DATA DE 27.10.2020 ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564616 DIN 27.10.2020. PRODUSELE,VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU NECESARUL DE MATERIALE DE PROTECȚIE SANITARĂ ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU NOUL CORONAVIRUS - COVID-19 PRECUM ȘI PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR PARLAMENTARE DIN ANUL 2020.
- Număr anunț
- DA26717538
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.300,20 RON
- Valoare atribuită
- 22.300,20 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.