Atribuită Cumpărare directă

ANTIGEL GLACEOL RX TIP D 1 LT. - VERDE - O.E. LICHID ANTIGEL ROSU G12 (1.5L) - HEPU

Număr anunț
DA26722284
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
24951311-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,28 RON
Valoare atribuită
217,28 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,28 RON

din 217,28 RON estimat