Atribuită
Cumpărare directă
Manualul TEHNOLOGII GENERALE ÎN ELECTROTEHNICA este realizat în conformitate cu programa aprobata prin OMENCSnr. 4457/05.07.2016 ?i se adreseaza elevilor ?i profesorilor delicee, filiera tehnologica, ?i de înva?amânt profesional, cu specializari din domeniul de pregatire profesionala ELECTRIC, aferent clasei a IX-a, dar ?i celor care doresc sa se instruiasca. Manualul este structurat în 6 capitole, dupa cum urmeaza: Cap. 1 – Organizarea locului de munca Cap. 2 – Reprezentari grafice pentru piese simple, repere/subansambluri Cap. 3 – Mijloace de masura ?i control ale dimensiunilor geometrice ale pieselor, reperelor/subansamblurilor Cap. 4 – Lucrari de lacatu?erie generala Cap. 5 – Lucrari pregatitoare ale proceselor tehnologice Cap. 6 – Modalita?i de avertizare a pericolelor la locul de munca Manualul TEHNOLOGII GENERALE ÎN ELECTROTEHNICA are o structura flexibila ?i prezinta atât aspectele fundamentale, cât ?i pe cele aplicative, putând încorpora, în orice moment al procesului educativ, noi mijloace sau resurse didactice. Pentru fiecare capitol sunt elaborate fi?e de lucru ?i teste de evaluare.
- Număr anunț
- DA26701494
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA (CUI 4305920)
- Furnizor / câștigător
- C.D. PRESS SRL (CUI 6890579)
- Cod CPV
- 22112000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39,99 RON
- Valoare atribuită
- 39,99 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.