Atribuită Cumpărare directă

1 buc. placuta cu nr. de inregistrare CL-0048 10 buc placute cu numere de inregistrare incepand cu CL-0451 pana la CL-0461 Aceste placute vor avea dimensiunea de 24*13 cm

Număr anunț
DA26713336
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,79 RON
Valoare atribuită
295,79 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295,79 RON

din 295,79 RON estimat