Atribuită Cumpărare directă

Sistem complet de oxigenoterapie compus din priza sistem DIN, oxigenerator 0-15lmp si barbotor autoclavabil la 134 C, inclusiv montaj - 16 buc., Priza aer comprimat GCE Equipments, inclusiv montaj - 20 buc, Sistem aspiratie compus din –Dispozitiv de aspiratie silentios Medieject 2 sistem Venturi cu buton ON/OFF 0-1000mbar, producator Gas Control Equipments-Recipient de aspiratie in circuit inchis MediJar 1000 – 121 °C-Furtun siliconic 1ml aspiratie-Varf aspiratie fingertip-Suport prindere perete - 7 bucati, Liner aspiratie 1 L cu agent solidificator - 100 bucati, Teava Cu Medical EN ISO 13885 Ø 10, manopera si material - 100 ml, Teava Cu Medical EN ISO 13885 Ø 18, manopera si material 150 ml, Material marunt (aliaj brazare L-Ag 45%, fittinguri, T-euri, Coturi, Mufe, gaze sudura etc.), Cheltuieli indirecte (cazare, diurna, transport etc). Oferta 30.10.2020 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA

Număr anunț
DA26705967
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
ROAMBRA COMPANY SRL (CUI 12493930)
Cod CPV
33157810-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.694 RON
Valoare atribuită
65.694 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.694 RON

din 65.694 RON estimat