Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii mentenanta echipamete climatizare Unilfair: • verificarea unităților interioare • verificarea presiunilor în instalația de freon • verificarea pierderilor de freon pe la suduri și îmbinări • curățarea sau spălarea filtrelor de aer, în funcție de cât sunt de colmatate • verificarea alimentării electrice pe toate fazele • verificarea curentului absorbit pe toți consumatorii conectați • strângerea conexiunilor electrice • înlocuirea siguranțelor și contactoarelor, dacă este necesar • spălarea unităților exterioare cu soluție de spălat condensatoare și jet de apă • verificarea curentului absorbit de ventilatoare • se va completa cu freon doar dacă este necesar
- Număr anunț
- DA26712931
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- A.M.C. INSURANCE ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. (CUI 39164483)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.902,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.902,50 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.