Atribuită Cumpărare directă

Materiale activitati ocupationale conf.anunt ADV1180415/02.11.2020 Marfa va fi livrata in urma lansarii comenzii de catre unitatea noastra.Factura va fi insotita de certificatul de conformitate.

Număr anunț
DA26729335
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73,94 RON
Valoare atribuită
73,94 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73,94 RON

din 73,94 RON estimat