Atribuită
Cumpărare directă
INTRETINERE DRUMURI COMUNALE SI SATESTI, CAI DE ACCES, PARCARI PE TIMP DE IARNA IN VEDEREA ASIGURARII CIRCULATIEI IN CONDITII OPTIME, DESZAPEZIRE CURTI INSTITUTII, NECESARUL DE MATERIAL ANTIDERAPANT IN LIMITA A 100 TONE (25 TONE SARE 75 TONE NISIP), DESZAPEZIRE MECANICA CU UTILAJE GRELE SI USOARE RASPANDIREA MECANIZATA A MATERIALULUI ANTIDERAPANT CURATAT GURI SCURGERE, TRANSPORT ZAPADA IN LOCURILE INDICATE DE BENEFICIAR INCARCAREA MECANIZATA A ZAPEZII PENTRU DESZAPEZIRE PUNEM LA DISPOZITIE CEL PUTIN URMATOARELE UTILAJE: BULDOEXCAVATOR CU LAMA SI CUPA, AUTOBASCULANTA, AUTOBASCULANTA CU LAMA, TRACTOR CU LAMA MOBILA, AUTOCISTERNA, SARARITA. SOCIETATEA VA PUNE LA DISPOZITIA AUTORITATII CONTRACTANTE VEHICULE CU SOFER, UTILAJE SI ECHIPAMENTE IN STARE DE FUNCTIONARE,PREGATITE, DOTATE SI INMATRICULATE.
- Număr anunț
- DA26733922
- Autoritate contractantă
- COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
- Furnizor / câștigător
- D & D SRL (CUI 13742648)
- Cod CPV
- 90620000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.