Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Judetean Valcea achizitioneaza pentru Centrul Militar Judetean Valcea, 10 bucati surse de protectie pentru sistemele informatice din dotarea Centrului Militar Judetean, cu urmatoarele caracteristici:-configuratie minimala: UPS APC BX700UI, 700VA, 390W, USB, RJ11, Line-interactive, voltaj nominal output 230V, frecventa outpout 50/60Hz, conectori outpout 4 x IEC C13, model baterie 12V/7,2Ah, culoare negru.
- Număr anunț
- DA26713766
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.320 RON
- Valoare atribuită
- 3.320 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.