Atribuită Cumpărare directă

Set de consumabile abrazive pentru pardoseli din marmura si parchet. Pot fi utilizate cu masini monodisc

Număr anunț
DA26719800
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
Furnizor / câștigător
RAV TOOLS SRL (CUI 35365760)
Cod CPV
14810000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.809 RON
Valoare atribuită
1.809 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.809 RON

din 1.809 RON estimat