Atribuită Cumpărare directă

Bonete medicale / capeline, cu elastic in perimetru, din material netesut / polipropilena, unica folosinta, Botosi chirurgicali (acoperitori incaltaminte), pentru personalul medical si pacienti, unica folosinta, MASTI CHIRURGICALE MEDICALE , DISPOZITIV MEDICAL MDD 93/42/EEC ( EN 14683:2019), TIP II, CU 3 PLIURI, DIN 3 STRATURI, PROTECTIE / BFE PESTE 98%, CU ELASTIC, DE FOARTE BUNA CALITATE, CAPACITATE DE FILTRARE SPORITA DE PESTE 98%, cu clema metalica pentru fixare pe nas, culoare albastra . Masca de protectie tip FFP2 fara valva pentru protectie respiratorie utilizata pentru protectia impotriva aerosolilor de particule solide si lichide. Mastile de protectie FFP2 sunt concepute pentru a proteja utilizatorul cu cel mai inalt grad de eficienta impotriva virusurilor. Masca este prevazuta cu doua elastice pentru prindere dupa urechi si clema metalica pentru fixare pe nas. 4- 5 straturi . Manusi de examinare FARA PUDRA / NEPUDRATE din latex, nesterile, cu marca CE, , MARIMEA M- 15 cutii, MARIMEA -L- 5 cutii .Halate medicale pentru examinare / vizitator, 25gr, rezistente la stropire, impermeabile, uz medical, pentru spitale, culoare albastra, tip vizitator, cu maneci, nesterile, debuna calitate, din material netesut, cu inchidere la talie si la gat, cu marca CE. Producatorul si furnizorul sunt certificati ISO ! Ambalare : 10 buc/tipla, 100 buc./bax ! Produsul este de foarte buna calitate, are marca CE. Produsele vor fi insotite de Declaratie de conformitate.

Număr anunț
DA26730659
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.668 RON
Valoare atribuită
2.668 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.668 RON

din 2.668 RON estimat