Atribuită
Cumpărare directă
Soluție parfumată concentrată universală curățat pardoseli similar Mr. Proper 5L buc 80 Dezinfectant pentru toalete similar Domestos 750ml buc 402 Detergent geam cu pulverizator similar Clin 500ml buc 250 Odorizant WC (5x55g) Domestos buc 400 Săpun lichid 500 ml pompita antibacterian buc 300 Săpun lichid 5L antibacterian buc 240 Făraș classic cu mâner plastic cu lamelă, diverse culori 22,7x30x10,5 buc 100 Găleată cu storcător, mop și coadă lemn 15L, 36x24x29cm buc 60 Rezervă mop 250g buc 200 Coadă lemn pentru mop esenta tare buc 100 Ștergătoare de picioare la uși exterioare 40x60cm buc 50 Mături sorg paie cu coadă 160x40x23cm buc 250 Mături nuiele rotundă cu coadă 320x170x50 buc 250 Hârtie igienică 50g 2 straturi buc 600 Coșuri birou pentru hârtie 12l 27x30cm buc 80 Saci menajeri 35L 50x60 50buc/set Set 301 Saci menajeri 60L 57x65 20buc/set Set 200 Saci menajeri 120L 70x100 10buc/set Set 150 Aparat odorizant cameră + rezervă 250 ml/260 ml Airwick buc 40 Rezervă aparat odorizant cameră 250 ml/260 ml buc 100 Spary mobilă 300 ml buc 150 Detergent manual 2kg kg 150 Soluție de curățat similar CIF 500ML buc 200 Detartrant WC 1L buc 300 Mătură PVC cu coadă lemn 23x3,3x16,5 cm buc 100 Perie WC cu support Inox 370g, 10,5 x 10,5 x 27,3 buc 60 Soluție curățat obiecte ceramice pentru piatră și rugină cu pulverizator Sano 1L buc 150 Perie paianjeni + coadă telescopică 1,65cm buc 20 Role prosop hârtie 2str, 100m, 600g, 2 straturi, 100% celuloza, laminata, ambalata individual, culoare alba
- Număr anunț
- DA26712260
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.619 RON
- Valoare atribuită
- 23.619 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.