Atribuită Cumpărare directă

JALUZELE VERTICALE DIVERSE GAME SI CULORI MASURATORI, LIVRARE SI MONTAJ INCLUSE IN PRET MONTAJ IN TAVAN GARANTIE 12 LUNI Livrarea si montarea produselor se va face gratuit la sediul central al Inspectoratului de Stat pentru Controlul in Transportul Rutier, din Bd. Dinicu Golescu nr. 38, sector. 1, Bucuresti, poarta G, in termen de maxim 15 zile lucratoare de la data transmiterii comenzii ferme prin e-mail . Nu se vor livra si monta produsele și nu se va factura anterior primirii comenzii (formular de comandă) din partea ISCTR (acceptul în SEAP nu reprezintă comandă fermă). Persoana de contact privind receptia : Radu BOBOS tel.0725.597.312 . Culorile jaluzelelor vor fi stabilite la momentul efectuarii masuratorilor de catre reprezentantii furnizorului.

Număr anunț
DA26717836
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
Furnizor / câștigător
IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,11 RON
Valoare atribuită
565,11 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,11 RON

din 565,11 RON estimat