Atribuită
Cumpărare directă
1 PALNIE WC#2000000114255 buc 20 2.1008 2 SARMA MOALE ZINCATA 1.20MM#2000000169798 kg 0.9 7.479 3 RACORD MONOCOMANDA L-60CM #2000000237763 buc 6 4.958 4 PLINTA MDF 60X2500MM PIN OLIVE M6060 #5949098000927 buc 13 10.084 5 BEC HALOG.STAN.BH30 70W E27 A55 STARKE #5949038401531 buc 30 2.437 6 REZERVA MOP BUMBAC 250 GR #5945404003903 #6420631232061 #6423997331119 #0646809512391 #6426055050038 buc 10 4.1176 7 BEC LED A60 E27 11W WW #8718696490761 buc 10 12.521
- Număr anunț
- DA26727411
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”SERAFIM DUICU” (CUI 24888674)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449,08 RON
- Valoare atribuită
- 449,08 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.