Atribuită
Cumpărare directă
1. NORFLOXACIN 30ug 2. NITROFURANTOIN 300ug 3. Ceftazidim 30ug 4. Gentamicina 10ug 5. Gentamicina 120ug 6. Ofloxacin 5ug 7. Ciprofloxacin 5ug 8. Moxifloxacina 5ug 9. Ampicilina 10ug 10. Amoxicilina/acid clavulanic 30ug 11. Trimetoprim/Sulfametoxazol 12. Imipenem 10ug 13. Meropenem 10ug 14. Vancomicina 30ug 15. Ticarcilina/Acid Clavulanic 75/10mcg 16. Piperacilina/Tazobactam 110ug 17. Piperacilina 100ug 18. Aztreonam 30ug 19. Azitromicina 15ug 20. Clindamicina 2mcg 21. Levofloxacin 5ug 22. Cefoperazona / Sulbactam 105 ug 23. Penicilina 10ug prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 48h zile la sediul beneficiarului
- Număr anunț
- DA26727620
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 896,55 RON
- Valoare atribuită
- 896,55 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.