Atribuită Cumpărare directă

Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe pentru proiectul Infiintare retea inteligenta de gaze naturale in comuna Oncesti judetul Maramures

Număr anunț
DA26727907
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ONCESTI (CUI 16405078)
Furnizor / câștigător
QUALITY STAR PROIECT SRL (CUI 18066687)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.500 RON
Valoare atribuită
48.500 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.500 RON

din 48.500 RON estimat