Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE DE PAPETARIE SI BIROU pasta corectoare 7 1.68 11.76 pix corector centru 7 2.94 20.58 pix bic round stik rosu 10 0.75 7.5 elastic bani 100gr 5 4.2 21 agrafe 78mm 5 4.2 21 agrafe 50mm 5 2.94 14.7 sfoara bumbac 10 2.94 29.4 role etichete 26*16 albe 1 3.36 3.36
- Număr anunț
- DA26704356
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,30 RON
- Valoare atribuită
- 129,30 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.