Atribuită Cumpărare directă

Electrozi EKG cu cablu compatibil cu monitoarele Benevision Mindray

Număr anunț
DA26728891
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
Furnizor / câștigător
SPRING MED DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42410456)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.196 RON
Valoare atribuită
2.196 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.196 RON

din 2.196 RON estimat