Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor: TOTAL: 704,71 lei; - piese: ulei motor + filtru, garnitură bușon ulei, filtru aer, filtru motorină, filtru habitaclu, antigel; - manoperă revizie, pentru autoturismul Dacia DUSTER cu nr. de înmatriculare B-105-VZW, aflat în dotarea AASNACP, conform referat nr. 6500/30.10.2020.

Număr anunț
DA26732525
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Administrarea Sistemului National Antigrindina si de Crestere a precipitatiilor (CUI 34138203)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
0 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.