Atribuită
Cumpărare directă
1.CAPAC TV PLASTIC 50*50 2.MUFA PVC 160 3.ELEM.CURATIRE PP 75 4.CAPAC PP A15 PT.CAMIN 400 , 1.CLEMA SIMPLA 15 2.EXCENTRIC BATERIE 1/2-3/4 3.BAZA CAMIN 315G 1INT-1IES 160, 1.DIBLU GIPS - CART.CU SURUB ZAMAK 2.DUOTEC 10S 3.SURUB TORBANT M 8*90 4.BISON EPOXY METAL 2*12ML 5.GRILA CAMIN PLUV.D.300*300, 1.COT PP 75*45 2.RAM.SCURG.PP 75*75*90 3.REDUCTIE PP 75-50 4.RAM.SCURG.PP 110*110*90 5.COT PPR 90 FI 20 6.MUFA PPR FI 20 7.COT TM. DEMONT. 16*1/2 FE APE 8.REDUCTIE CROMATA 3/4-1/2 9.COT PERETE TM 16*1/2" APE 10.DIBLU CU SURUB FI 8
- Număr anunț
- DA26727649
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,32 RON
- Valoare atribuită
- 369,32 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.