Atribuită Cumpărare directă

TONER COMPATIBIL SKY CE285A-CRG325/725 SKY285-CRG725 1 MOUSE WIRELESS GENIUS.

Număr anunț
DA26716369
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN M.TICULESCU BANEASA (CUI 19111581)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,18 RON
Valoare atribuită
151,18 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,18 RON

din 151,18 RON estimat