Atribuită Cumpărare directă

Container de deseuri metalic, cu pedala si capac, capacitate 30 litri. Transportul va fi asigurat de catre furnizor, cu miloace proprii, fără costuri suplimentare pentru beneficiar.

Număr anunț
DA26670507
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
AMD GLOBAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42223679)
Cod CPV
44618100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.984 RON
Valoare atribuită
134.984 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.984 RON

din 134.984 RON estimat