Atribuită Cumpărare directă

„Efectuare inspectie tehnică periodică pentru următoarele autovehicule: 1.1. Gj 23 WPC, Volkswagen KOMBI, an fabricație 2011, expiră la 15.11.2020, 1.2. Gj 01 DPC, Volkswagen CADY, an fabricație 2014, expiră la 04.12.2020, 1.3. Gj 11 CRN, Dacia LOGAN, an fabricație 2007, expiră la 04.12.2020, cod CPV„71631200-2” - Servicii de inspecţie tehnică a automobilelor”

Număr anunț
DA26671258
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
LAZĂR SERVICE COM SRL (CUI 2163560)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,15 RON
Valoare atribuită
378,15 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,15 RON

din 378,15 RON estimat