Atribuită Cumpărare directă

Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic (model nou) -format A3 -200 pagini -hartie interior 80g import Cehia -coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori Fisa de prezenta cadre didactice (set 10 buc) - format A4 - carton 170 g Polonia - tiparit fata-verso - set de 10 bucati Registru de evidenta nominala a eliberarii actelor de studii Registru matricol pentru clasele I-VIII - coperta imitatie piele

Număr anunț
DA26679905
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RADUCANU ROSETTI CAIUTI (CUI 29111694)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480,88 RON
Valoare atribuită
480,88 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480,88 RON

din 480,88 RON estimat