Atribuită Cumpărare directă

Kit biopsie san. Contine: 1. Ac semiautomat tip ghilotina cu dubla tragere cu introducator Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA26667254
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HARSOVA (CUI 4700791)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.113,20 RON
Valoare atribuită
1.113,20 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.113,20 RON

din 1.113,20 RON estimat