Atribuită Cumpărare directă

Remediere defecțiuni instalație de încălzire Biblioteca Municipală George Radu Melidon (înlocuire robineți de apă: robinet sfera 1" - 1 buc, robinet sfera 3/4 - 1 buc, inclusiv materialul mărunt și manopera)

Număr anunț
DA26660623
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
KADATA PREST SRL (CUI 6683727)
Cod CPV
44411100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,70 RON
Valoare atribuită
275,70 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,70 RON

din 275,70 RON estimat