Atribuită
Cumpărare directă
1 8131 PAHARE 200ml 100/set albe set 30.00 X 3.32 RON fara TVA / set 2 10151 PROSOAPE V VERDE 200set 20set/bax bax 2.00 X 55.68 RON fara TVA / bax 3 6110 MSV SACI 35L 15/set SR set 6.00 X 2.73 RON fara TVA / set 4 6120 MSV SACI 60L 10/set SR set 6.00 X 3.05 RON fara TVA / set 5 90013065 DR.STEPHAN FLOOR MARINO 5L buc 1.00 X 38.93 RON fara TVA / buc 6 90013096 DR.STEPHAN FLOOR SPRING 5L buc 1.00 X 46.33 RON fara TVA / buc 7 90015700 MANUSI NITRIL 100/set M -MOV cut 2.00 X 65.00 RON fara TVA / cut 8 90013140 DR.STEPHAN HOT-FOAM DEGREASER 750ML buc 4.00 X 12.98 RON fara TVA / buc 9 90019265 AMIANO SAPUN LICHID 5L SEA MINERALS buc 1.00 X 29.46 RON fara TVA / buc 10 30852 MISAVAN DETARTRANT 1L parfumat buc 3.00 X 5.24 RON fara TVA / buc 11 90012556 MISAVAN GEL WC CU CLOR 4 IN 1 1L buc 3.00 X 7.52 RON fara TVA / buc 12 10127 AMIANO MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat A bax 2.00 X 49.68 RON fara TVA / bax 13 5001 MSV MICROFIBRA EXTRA PUFOASE PT BUCATARIE buc 1.00 X 7.32 RON fara TVA / buc 14 3500 MSV SPALATOR SPIRALAT INOX MAXI buc 10.00 X 2.17 RON fara TVA / buc 15 90012938 DR.STEPHAN MULTICREAM 750ml buc 3.00 X 9.16 RON fara TVA / buc 16 90013485 DR.STEPHAN FULL-BATH 750ML buc 5.00 X 9.98 RON fara TVA / buc 17 20207 MISAVAN ANTICALCAR 6 in 1 550ml buc 4.00 X 5.86 RON fara TVA / buc 18 11084 SAVELLE SAPUN 500ML SPA buc 7.00 X 4.87 RON fara TVA / buc 19 90013447 DR.STEPHAN SUPER DISH 5L buc 1.00 X 50.22 RON fara TVA
- Număr anunț
- DA26672101
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU (CUI 17502222)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894,07 RON
- Valoare atribuită
- 894,07 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.