Atribuită Cumpărare directă

Descriere: Hard disk extern Seagate Backup Plus Hub 8TB USB 3.0 Black Specificatii: General SerieBackup Plus Hub InterfataUSB 3.0 Capacitate8 TB Alimentare USBNu Tip HDD intern3.5 inch Dimensiuni198.1 x 118 x 41 mm Greutate1.06 kg

Număr anunț
DA26659213
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.211,76 RON
Valoare atribuită
1.211,76 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.211,76 RON

din 1.211,76 RON estimat