Atribuită Cumpărare directă

Set complet flacoane SureStop transparente 2 mL cu tehnologie AVCS, capace cu filet si septumuri PTFE/Silicon, 9 mm (set 100 buc.) AVCS (Advanced Vial Closure System) reprezinta cel mai nou si eficient sistem de închidere a flacoanelor. Prin adoptarea unei geometrii interioare a flacoanelor cu totul speciala, aceasta tehnica duce la eliminarea problemelor cauzate de ruperea septumurilor si a riscului împingerii accidentale a septumului în flacon în timpul injectiei. AVCS ofera oportunitatea util

Număr anunț
DA26658746
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
38432200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat