Atribuită Cumpărare directă

caps. Streptococcus faecalis T-110 - 30 mil, Clostridium butyricum TO-A - 2 mil, Bacillus mesentericus TO-A - 1 mil, Lactobacillus sporogenes - 50 mil

Număr anunț
DA26666704
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
TIMEX - FAR SRL (CUI 28435056)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat