Atribuită
Cumpărare directă
1/ TEAVA 40 X 20 X 2 - 2 buc x 33.61 lei 2 / LAVABILA FASSADE P40 - 1 buc x 257.14 lei 3 / SACOSA - 1 buc x 0.42 lei 4 / MANUSI VINIL LUNGI -10 - 1 per x 10.50 lei 5 / SACI MENAJ 240L/10BUC - 1 buc x 10.08 lei 6 / ROBINET BILA KPE CU ROZETA 25X25 - 1 buc x 19.33 lei 7 / ROBINET BILA KPE CU ROZETA 32X32 - 1 buc x 21.01 lei 8 / ROBINET BILA KPE 20X20 - 1 buc x 18.49 lei 9 / BEC ECONOMIC SPIRALA 24W NOVELITE - 1 buc x 6.72 lei 10 / BEC ECONOMIC SPIRALA E27 15W - 2 buc x 7.14 lei 11 / BEC LED A60 9W E27 6400K - 4 buc x 5.88 lei 12 / PRIZA DUBLA ST SHUKO 16AMP COMTEC - 2 buc x 6.30 lei 13 / SAPUN SAVELLE 500ML DIAMOND - 1 buc x 7.56 lei 14 / DOZA DERIVATIE RIGIPS 150X200 - 1 buc x 7.14 lei 15 / INTRERUPATOR ZENA ALB ST - 1 buc x 7.14 lei
- Număr anunț
- DA26674541
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483,19 RON
- Valoare atribuită
- 483,19 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.