Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: MUZEUL JUDETEAN DE ISTORIE , CUI :6491810 ; 2) Tip asigurare – CASCO 3) Date despre auto/asigurare/acoperiri – autoturism DACIA Logan / TR34MJT/ SS : UU1KSD0W539070411; 4) Valabilitate: 28.10.2020 – 27.10.2021 ; 5) Prima de asigurare totala : 204.60 EUR / 997.04 RON; 6) Conditii de plata - INTEGRAL
- Număr anunț
- DA26669979
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean Teleorman (CUI 6491810)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 997,04 RON
- Valoare atribuită
- 997,04 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.