Atribuită
Cumpărare directă
CARACTERISTICI TEHNICE: - Hota model HFV 600 DT este un echipament de protecţie microbiologică cu flux de aer laminar vertical, fără turbulenţe, cu aer fără impurităţi în camera de lucru care asigură protecţia totală a utilizatorului, mediului înconjurător şi a produselor procesate împotriva particolelor străine şi a contaminării microbiologice, cu clasa de protectie II A, compatibila si pentru manipularea substantelor citostatice. Este construita cu respectarea SR EN 12469:2001. - Incinta este confectionata din inox AISI 304, cu colturi rotunjite - Dimensiuni exterioare cu suport inclus LxlxH: 680x775x2000 mm - Dimensiuni interioare: LxlxH: 575x615x635 mm - Display grafic LCD touchscreen color 7,5” care permite programarea,vizualizarea si operarea cu fuctiile hotei in mod grafic - Fereastra frontala confectionata din sticla securizata conex 3.1.3.actionata electric cu limitator de pozitie si inchiderea completa a spatiului de lucru - Viteza fluxului de aer : 0,4 m/s - Ventilator centrifugal cu nivel de zgomot < 58dB - Contor de timp pt.monitorizarea functionarii hotei cu avertizare de schimbare a filtrelor HEPA14 - Tensiune de alimentare: 220 Vca/50Hz, putere maxima 500 W, clasa de protectie electrica III - Filtru de recirculare 70% Hepa H14 cu eficienţă 99,9995%, pentru particule > 0,3µm - Filtru pentru evacuare 30% Hepa H14 cu eficienţă 99,9995%, pentru particule > 0,3µm - Filtru preliminar de praf F6 - Nivel de iluminare min. 1000 lux - Sistem
- Număr anunț
- DA26664183
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONIC APRIL APARATURA ELECTRONICA SPECIALA SRL (CUI 6043132)
- Cod CPV
- 39714000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.272 RON
- Valoare atribuită
- 25.272 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.