Atribuită Cumpărare directă

Prelungire valabilitate/ reinnoire licente Bitdefender Gravityzone Security for Endpoints Physical Workstations 12 luni -552 statii DNP

Număr anunț
DA26678647
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
48760000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.436,56 RON
Valoare atribuită
12.436,56 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.436,56 RON

din 12.436,56 RON estimat