Atribuită
Cumpărare directă
MESH TP-LINK Sistem wireless Complete Coverage - router AC1200 Whole-Home, dual band, 2 WAN/LAN, ""Deco S4(3-pack)" 1 747.06 SWITCH TP-LINK TL-SG1008 10/100/1000MBPS 1 105.04 DOZA DISTRIBUTIE COURBI 100*100 1 8.40 PRIZA SIMPLA CU CP APLICATA 3 12.61 "MESH TP-LINK Sistem wireless Complete Coverage - router AC1200 Whole-Home, dual band, 2 WAN/LAN, ""Deco S4(3-pack)" 1 747.06 SWITCH TP-LINK TL-SG1008 10/100/1000MBPS 1 105.04 DOZA DISTRIBUTIE COURBI 100*100 2 8.40 PRIZA SIMPLA CU CP APLICATA 3 12.61 CABLU MYUUP 2*1.5 15 1.68 CABLU UTP CAT 5.E 37 1.68 "MESH TP-LINK Sistem wireless Complete Coverage - router AC1200 Whole-Home, dual band, 2 WAN/LAN, ""Deco S4(3-pack)" 1 747.06 SWITCH TP-LINK TL-SG1008 10/100/1000MBPS 1 105.04 DOZA DISTRIBUTIE COURBI 100*100 1 8.40 PRIZA SIMPLA CU CP APLICATA 3 12.61
- Număr anunț
- DA26678209
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 50312300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.791 RON
- Valoare atribuită
- 2.791 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.