Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID CU POMPITA 500ML 100 BUC 2,20 HARTIE PROSOP CU 2STR 20MM 1000 BUC 0,83 HARTIE IGIENICA 2STRATURI 2000 BUC 0,40 SAPUN SEMITOALETA 150G 475 BUC 1,38 HARTIE PROSOP DISPENSER A 250 FOI 100 PACH 2,20 MANUSI UNICA FOLOSINTA NEGRE XL 100BUC/PACH 3 PACH 65,00 SAVONIERA CU CAPAC 21 BUC 1,00 APARAT BARBIERIT PLASTIC 2 LAME 21 BUC 0,60 SPUMA RAS 200ML 21 BUC 3,50 PASTA DINTI 50G 21 BUC 1,20 PERIUTA DINTI AMBALATA INDIVIDUAL 21 BUC 0,80 SAPUN FATA 125G 21 BUC 1,35 SAMPON 200ML 21 BUC 3,30 TRUSA POLIETILENA CU FERMOAR 21 BUC 5,00 DETERGENT MASINI AUTOMATE 1L 20 L 8,00 BALSAM RUFE 2 L 4,50
- Număr anunț
- DA26676880
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 33771000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.441,25 RON
- Valoare atribuită
- 3.441,25 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.