Atribuită Cumpărare directă

Pachet sterilizare, care contine: Indicator biologic abur fiola 50 buc Indicator biologic etuva strip 50 buc Indicator chimic integrator type 5 1 cutie Banda autoclav 1 bucata Banda etuva 1 bucata Teste Bowie Dick Premium 100 buc Indicator chimic type 4 etuva 1000 buc Indicator chimic type 4 abur 2000 buc

Număr anunț
DA26686433
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.335,50 RON
Valoare atribuită
1.335,50 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.335,50 RON

din 1.335,50 RON estimat