Atribuită Cumpărare directă

Tub UV - neon ultraviolete 30W Osram HNS. . PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA !!! PRODUSUL VA FI INSOTITA DE CERTIFICAT DE CALITATE SI DECLARATIA DE CONFORMITATE

Număr anunț
DA26677068
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Calarasi (CUI 4294049)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.450 RON
Valoare atribuită
12.450 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.450 RON

din 12.450 RON estimat