Atribuită
Cumpărare directă
Form Factor M.2 Capacitate 250 G. Interfata PCIe Gen3.0 x4 Rata de transfer la citire interval peste 3000 MB/s .Rata de transfer la scriere interval 2000 – 2499 MB/s. Tip memorie V-Nand 3bit MLC..Form Factor M.2 (2280). Interface PCIe Gen 3.0 x 4, NVMe 1.3 Memory V-NAND 3-bit MLC .
- Număr anunț
- DA26678821
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA A PERSOANELOR BRASOV (CUI 17773744)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 930,24 RON
- Valoare atribuită
- 930,24 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.