Atribuită Cumpărare directă

367 litri-Detergent pardoseli+ 230 buc.Soluție curățat mobilier ( spray 300 ml)+ 20 buc. Soluție curățat mocheta ( 1 buc.=750 ml)+ 200 litri Soluție curățat faianța+107 litri-Soluție curățat geamuri

Număr anunț
DA26666824
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
EXPRESS OIL PICK-UP S.R.L. (CUI 39708640)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.525,50 RON
Valoare atribuită
9.525,50 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.525,50 RON

din 9.525,50 RON estimat