Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.-BSMIL nr.necesar 20842/27.10.2020 Acid clorhidric 35-38% pa CHEM115752837 1L Buc 2*28=56 Cuva sticla G7 drum optic 40mm Buc 4*205=820 Cuva sticla G4 drum optic 10mm Buc 4*110=440 Sticla reactivi 1000ml GI bruna dop rodat Buc 10*32=320 Sticla reactivi 500ml GL bruna dop rodat Buc 5*16=80 Palnie sticla 85mm tija scurta Simax VTR632413001085 Buc 7*14=98 HR9475409 Pipeta automata 100-1000uL monocanal volum reglabil Buc 1*1283=1283
- Număr anunț
- DA26687734
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.097 RON
- Valoare atribuită
- 3.097 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.