Atribuită Cumpărare directă

Compatibilitate: 17.3 inch Tip accesoriu: Geanta Altele: Curea de umar Protectie umeri Compartiment laptop Blocare Compartiment pixuri Culoare: Negru Material: Poliester Garantie: 24 luni

Număr anunț
DA26670959
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DRACSENEI (CUI 18990610)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
30237270-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,86 RON
Valoare atribuită
184,86 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,86 RON

din 184,86 RON estimat