Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE URMATOARELE : 1 ECOLASURE EXTRA NUC IG8279-C0.75L #5946046658841 buc 1 27.3109 2 INTRERUPATOR DUBLU SEDNA 10AX ALB #2000000424989 #8690495019858 buc 1 19.2437 3 INTRERUPATOR DUBLU AG PT IP44 #3303432400163 buc 1 15.8824 4 VESTA REFLEX -E 9194 #2000000190983 #5948947000217 #5948947000200 #5948947000194 #5948947000224 buc 5 10 5 FIERESTRAU CU PLACUTE VIDIA PT.BETON #5906083280115 buc 1 41.9328 6 MANUSI SENSOR NEGRE 10 #5948947008169 #5948947161253 buc 36 3.2773 7 MANUSI SENSOR NEGRE 10 #5948947008169 #5948947161253 buc 12 3.2773 8 PANZA ABRAZIVA KK114F P80 #2000000195094 buc 2 7.479 9 PANZA AB RAZIVA KK114F 115 P120 #2000000203867 buc 2 7.479 10 ROATA ROABA LIMEX #2000000222950 #3850215214122 buc 1 58.7395 11 CONDUCTOR FY 1.5 100ML-COLAC DIF.CULORI #2000000250977 buc 1 58.7395 12 SUR LEMN AF 2,5 X 20 GB BUC 100 0,0168 13 BURGHIU MET HCS 5.00 A BUC 10 2,1008 14 DISC DEBIT OTEL SI INOX GRANIFLEX 125X1X22.23 BUC 15 3,7815 15 BURGHIU MET HCS 4.00 BUC 10 1,6807 16 BURGHIU BETN 8X160 MM ROCKET BUC 2 13,4454

Număr anunț
DA26676230
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
582,19 RON
Valoare atribuită
582,19 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

582,19 RON

din 582,19 RON estimat