Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare faza S.F. / D.A.L.I. lucrări publice edilitare, realizare sistem canalizare,cu o lungime max. 20 km: - Documentatie obtinere Certificat Urbanism - Studiu Geotehnic - Analiza Cost-Beneficiu - Documentatii avize - Deviz general - Documentatie Studiu de fezabilitate
- Număr anunț
- DA26678404
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHIDIGENI (PRIMARIA GHIDIGENI) (CUI 3655897)
- Furnizor / câștigător
- NCC ALPHA BUILD CONSULT S.R.L. (CUI 35695865)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.