Atribuită Cumpărare directă

Camp de incizie iodat ; sterilizat cu raze Gamma ; dimensiuni 15cmx20cm (10x20) Mod de ambalare 10 buc./cutie Camp de incizie iodat ; sterilizat cu raze Gamma; dimensiuni 44 cm x 35cm (34x35) Mod de ambalare 10 buc./cutie

Număr anunț
DA26676932
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.670 RON
Valoare atribuită
1.670 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.670 RON

din 1.670 RON estimat