Atribuită Cumpărare directă

Receptor radiocomanda, conform ADV ADV1172184/25.09.2020

Număr anunț
DA26684523
Autoritate contractantă
AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI 2577146)
Furnizor / câștigător
OZON COMPANY SRL (CUI 18642054)
Cod CPV
32230000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.668,16 RON
Valoare atribuită
8.668,16 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.668,16 RON

din 8.668,16 RON estimat