Atribuită Cumpărare directă

Baterie ORIGINALA Cardiac Science Powerheart AED G3 12v 7500 mAh - 4 ani garantie.ACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA.Produsul va fi insotit de certificat de conformitate si garantie.

Număr anunț
DA26682840
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat