Atribuită
Cumpărare directă
Broasca termopan completa; Negrese 25; Negrese 35; Negrese 55; Holdsuruburi+dibluri fi8x4; Neoane 18w Philips; Capse 10mm capsator tapiterie; Holdsuruburi+dibluri fi6x4; Reglete medii 10A; Robinet trecere cu cot baie coltar; Baterii AA+AAA; Baterii chiuveta monobloc; Solutie spalat A.C.; Triplu stecher; Prelungitoare 5m,5p; Racord wc; Set fixare wc.
- Număr anunț
- DA26693432
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.798,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.798,80 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.